جستجو در مطالب سایت باربری

ناصر کاویانی در گفت و گو با خبرنگار سایت حمل و نقل و باربری از وضعیت نامطلوب باربری و حمل بار در استان البرز و حتی کشور خبر داد و بیان داشت: متاسفانه امروزه در حوزه حمل بار رانندگان با کمبود کار و در مواردی حتی بیکاری روبه رو شده اند.
وی ادامه داد: برای حل این مشکل شهرداری تمامی شهرستان ها و به ویژه بخش حمل و نقل این دستگاه باید نگاه ویژه ای به مشکلات و مسائل افراد داشته باشد.
رئیس اتحادیه کامیون داران استان البرز اضافه کرد: ایجاد سیستم دوگانه در این عرصه عامل اصلی بروز مشکلات می باشد.
کاویانی تصریح کرد: نرخ شکنی در حوزه باربری و جابه جایی اعداد و ارقام سایر عواملی هستند که باعث بروز مشکلات متعدد برای کارکنان این عرصه می شوند.
وی در ادامه عنوان کرد: گسترش علم و فناوری و البته تکنولوژی نیز با ایجاد برنامه هایی همچون الو پیک و اسنپ و... نرخ شکنی ها را به شدت آغاز کرده اند و این درحالی است که گویا هیچ کس برای مقابله با این کار آنها برنمی خیزد و با موازی کاری این افراد، عده کثیری از افراد قربانی خواهند شد.
کاویانی در ادامه سخنان خود با تاکید بر قانونمند بودن تعرفه های موجود در حمل بار، اظهار داشت: وقتی قیمت معینی برای هر امری مشخص می شود، به هیچ وجه نباید آن را نادیده گرفت و یا حتی آنها را زیر پا گذاشت.
وی در پایان نیز بیان داشت: این اقدامات موجود در جامعه و به ویژه در حوزه حمل بار، به معنای سوء استفاده از شرایط در عین نابودی و بیکاری همنوعان قلمداد می شود.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

برخی از مطالب سایت

باربری آذربایجان شرقی   حمل اثاثیه منزل ومبلمان به تمام نقاط کشور دراسرع وقت بابیمه نامه معتبر   شماره تماس: صداقت...
باربری در جویبار - اتوبار در جویبار - باربری جویبار - اتوبار جویبار - حمل اثاثیه منزل در جویبار - اثاث کشی در جویبار - اسباب کشی در جویبار - بسته بندی...
اتوبار شمیرانات با بسته بندی سعادت آباد- جردن- ظفر- زعفرانیه- ولنجک- شریعتی- نیاوران- فرمانیه- پاسداران- مینی سیتی- تجریش- ونک 22719193 -...
حمل کالا به تمام نقاط کشور بویژه اثاثیه منزل کامیونهای مخصوص اثاثیه مسقف پتودار و مبلی روباز در اسرع وقت با کارگران ورزیده با تجربه بارنامه و بیمه کالا...

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 50002691821 پیامک بفرستید و یا با شماره 09121943801 امیر علیپور تماس بگیرید.

logo-samandehi

تلگرام باربریاینستاگرام باربریفیسبوک نقاشی ساختمانآپارات باربریگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید باربری