جستجو در مطالب سایت باربری

اتوبار و باربری سراج بار طوس

ناصر کاویانی در گفت و گو با خبرنگار سایت حمل و نقل و باربری از وضعیت نامطلوب باربری و حمل بار در استان البرز و حتی کشور خبر داد و بیان داشت: متاسفانه امروزه در حوزه حمل بار رانندگان با کمبود کار و در مواردی حتی بیکاری روبه رو شده اند.
وی ادامه داد: برای حل این مشکل شهرداری تمامی شهرستان ها و به ویژه بخش حمل و نقل این دستگاه باید نگاه ویژه ای به مشکلات و مسائل افراد داشته باشد.
رئیس اتحادیه کامیون داران استان البرز اضافه کرد: ایجاد سیستم دوگانه در این عرصه عامل اصلی بروز مشکلات می باشد.
کاویانی تصریح کرد: نرخ شکنی در حوزه باربری و جابه جایی اعداد و ارقام سایر عواملی هستند که باعث بروز مشکلات متعدد برای کارکنان این عرصه می شوند.
وی در ادامه عنوان کرد: گسترش علم و فناوری و البته تکنولوژی نیز با ایجاد برنامه هایی همچون الو پیک و اسنپ و... نرخ شکنی ها را به شدت آغاز کرده اند و این درحالی است که گویا هیچ کس برای مقابله با این کار آنها برنمی خیزد و با موازی کاری این افراد، عده کثیری از افراد قربانی خواهند شد.
کاویانی در ادامه سخنان خود با تاکید بر قانونمند بودن تعرفه های موجود در حمل بار، اظهار داشت: وقتی قیمت معینی برای هر امری مشخص می شود، به هیچ وجه نباید آن را نادیده گرفت و یا حتی آنها را زیر پا گذاشت.
وی در پایان نیز بیان داشت: این اقدامات موجود در جامعه و به ویژه در حوزه حمل بار، به معنای سوء استفاده از شرایط در عین نابودی و بیکاری همنوعان قلمداد می شود.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

برخی از مطالب سایت

باربری در نور - باربری نور - باربری در نور را با باربری ماهان نور تجربه کنید - باربری در نور - باربری نور - باربری در نور همراه با باربری ماهان نور -...
اتوبار وثوق   تاسیس 1352 با بسته بندی داخلی و خارجی تاسیس 1352 سرویس V.I.P  کارگر ورزیده شهر و شهرستان   شماره...
باربری در تنکابن - اثاث کشی در تنکابن - اتوبار در تنکابن - حمل اثاثیه منزل در تنکابن - باربری تنکابن - اسباب کشی در تنکابن - اتوبار تنکابن - خدمات اثاث...
اتوبار در قائمشهر - باربری در قائمشهر - حمل اثاثیه منزل در قائمشهر - اثاث کشی در قائمشهر - اسباب کشی در قائمشهر - باربری قائمشهر - اتوبار قائمشهر - شرکت...

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 50002691821 پیامک بفرستید و یا با شماره 09121943801 امیر علیپور تماس بگیرید.

ثبت آگهی باربری با سامانه پیامکی

شرکت های باربری و باربر گرامی، شما می توانید برای درج آگهی در سایت، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام باربری یا کارفرما، نوع خدمات، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی) را به شماره 50002691821 پیامک بفرستید.

( لطفا در پیامتان شهر محل باربری را بنویسید.)

درج آگهی در سایت باربری رایگان است.

logo-samandehi

تلگرام باربریاینستاگرام باربریفیسبوک نقاشی ساختمانآپارات باربریگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید باربری