ظریف بار: باربری شبانه روزی در سراسر تهران با بیمه

 

barbari mirdamad

 

اتوبار و باربری شریف بار

 

جستجو در مطالب سایت باربری

اتوبار و باربری سراج بار طوس

مسیرهای حمل بار در استان های کشور را بیشتر بشناسیم

راه های ارتباطی استان های ایران

استان البرز:

استان البرز از ابتدای شکل گیری به عنوان استانی مستقل از پایتخت، همواره از جهات مختلف مورد توجه بوده و اکنون نیز از اهمیت بالایی در عرصه های مختلف برخوردار است و یکی از ویژگی های برجسته این استان را که می توان از مهم ترین آن برشمرد، وجود موقعیت جغرافیایی و حمل و نقل است که اگر نسبت به آن بیشتر تامل و تفکر کنیم، می توانیم دستاوردهای بسیار و مفیدی را از جهت آن دریافت کنیم.

ادامه مطلب: مسیرهای حمل بار در استان های کشور را بیشتر بشناسیم

احداث بندر خشک در البرز

طرح ایجاد بندر خشک در البرز بیش از یک سال است که توسط برخی مسئولین مطرح شده و از تأثیرگذارترین عوامل موجود در بهبود اقتصاد البرز به شمار می رود که در این گزارش به تشریح کامل این موضوع پرداخته ایم.

بندر خشک

ادامه مطلب: روش های حمل بار در ایران و احداث بندر خشک در البرز

3 راه پیشنهادی حمل بار و باربری اینترنتی

باربری اینترنتی

حمل و نقل آنلاین در صنعت ، وجود راه های ارتباطی مختلف، وسایل حمل کننده گوناگون و شرکت های حمل و نقل کالا و ترانزیت داخلی و خارجی همه و همه از رونق و پیشرفت صنعت ترانزیت کالا خبر می دهند و سرعت تحویل کالا از مبدا به مقصد روز به روز بییشتر می شود.

ادامه مطلب:  3 راه پیشنهادی حمل بار و باربری اینترنتی 

اثاث کشی تلخ یا شیرین؟

اثاث کشی

اثاث کشی و یا در اصطلاح، جابه جایی و انتقال وسایل یک منزل از منطقه ای به منطقه دیگر امری است که افراد در هر سنی که باشند حداقل یک بار آن را در زندگی خود تجربه کرده اند اما باید متذکر شد که قبل از انجام هر کاری و پیش از تصمیم گیری خوب فکر و تحقیق کنید. چراکه این امر با مشکلات و معضلات خود رو به رو است. اما باید دید که در چه مواردی برای افراد این جابه جایی با طعم خوش و در چه مواردی با طعم تلخ به پایان رسیده است؟

ادامه مطلب:  اثاث کشی تلخ یا شیرین؟

ناصر کاویانی در گفت و گو با خبرنگار سایت حمل و نقل و باربری از وضعیت نامطلوب باربری و حمل بار در استان البرز و حتی کشور خبر داد و بیان داشت: متاسفانه امروزه در حوزه حمل بار رانندگان با کمبود کار و در مواردی حتی بیکاری روبه رو شده اند.
وی ادامه داد: برای حل این مشکل شهرداری تمامی شهرستان ها و به ویژه بخش حمل و نقل این دستگاه باید نگاه ویژه ای به مشکلات و مسائل افراد داشته باشد.
رئیس اتحادیه کامیون داران استان البرز اضافه کرد: ایجاد سیستم دوگانه در این عرصه عامل اصلی بروز مشکلات می باشد.
کاویانی تصریح کرد: نرخ شکنی در حوزه باربری و جابه جایی اعداد و ارقام سایر عواملی هستند که باعث بروز مشکلات متعدد برای کارکنان این عرصه می شوند.
وی در ادامه عنوان کرد: گسترش علم و فناوری و البته تکنولوژی نیز با ایجاد برنامه هایی همچون الو پیک و اسنپ و... نرخ شکنی ها را به شدت آغاز کرده اند و این درحالی است که گویا هیچ کس برای مقابله با این کار آنها برنمی خیزد و با موازی کاری این افراد، عده کثیری از افراد قربانی خواهند شد.
کاویانی در ادامه سخنان خود با تاکید بر قانونمند بودن تعرفه های موجود در حمل بار، اظهار داشت: وقتی قیمت معینی برای هر امری مشخص می شود، به هیچ وجه نباید آن را نادیده گرفت و یا حتی آنها را زیر پا گذاشت.
وی در پایان نیز بیان داشت: این اقدامات موجود در جامعه و به ویژه در حوزه حمل بار، به معنای سوء استفاده از شرایط در عین نابودی و بیکاری همنوعان قلمداد می شود.

برخی از مطالب سایت

سورتمه بار   شماره ثبت 493951 حمل اثاثیه منزل و کالای تجاری با بیمه رایگان شهر و شهرستان ، شبانه روزی کامیون ، کامیونت، وانت بار  اثاث...
  مياندوآب به دوغارون تريلی چادری ٣ دستگاه فوری ناصر بار (شريفی) 09144821296 ------------------- بويين زهرا به عسلويه پايه سوله تريلی لبه دار ٢...
شاهرود به بندرعباسداخل کانتینر تنی 65 کل انواع اطاقدار تنی 68 کلانواع  کمپرسی تنی 70 کل بارگیری با نوار  بدون معطلی حمل و نقل ابن یمین...
اتوبار یاران کامیون بزرگ با بیمه و ضمانت شهر و شهرستان - خاور نیسان 36644760  33862645   کلمات کلیدی مورد جستجوی کاربران: اتوبار,...

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 50002691821 پیامک بفرستید و یا با شماره 09121943801 امیر علیپور تماس بگیرید.

ثبت آگهی باربری با سامانه پیامکی

شرکت های باربری و باربر گرامی، شما می توانید برای درج آگهی در سایت، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام باربری یا کارفرما، نوع خدمات، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی) را به شماره 50002691821 پیامک بفرستید.

( لطفا در پیامتان شهر محل باربری را بنویسید.)

درج آگهی در سایت باربری رایگان است.

logo-samandehi

تلگرام باربریاینستاگرام باربریفیسبوک نقاشی ساختمانآپارات باربریگوگل پلاس نقاشی ساختمانبرنامه اندروید باربری